تابلو سازی

جهان فرم ایرانیان
سازنده مدرنترین تابلوهای تبلیغاتی با مدیریت آقای کشوری
تابلوسازی جهان فرم ایرانیان
شرکت تابلوسازی
ساخت تابلوهای فلکسی
ساخت تابلوهای فلکسی فیس
ساخت تابلوهای کامپوزیت
ساخت تابلوهای تبلیغاتی
ساخت تابلوهای حروف برجسته
ساخت تابلوهای LED روان
ساخت انواع تابلو فلکسی
ساخت انواع تابلو کامپوزیت
ساخت تابلو لیزری
تولید و نصب تابلو فلکسی
تولید و نصب تابلو فلکسی فیس
تولید و نصب تابلو کامپوزیت
تولید و نصب تابلوهای تبلیغاتی
تولید و نصب تابلوهای حروف برجسته
تولید و نصب تابلوهای LED روان
تولید و نصب تابلوهای لیزری
شرکت تابلو سازی جهان فرم ایرانیان سازنده انواع تابلو های مدرن افتخار خدممات رسانی به صاحبین صناع و شرکت ها را از سال 1379 دارا است .
اعتقاد به مشتری مداری و خدمات حرفه ای متخصصان این مجموعه با بهره گیری از تجربیات موفق 13 سالخ خود رمز پایداری و گسترش این ارتباط است .
گوشه ای از افتخارات این مجموعه :
همکاری با تشک خوشخواب
گروه صنعتی خوشخواب
گروه صنعتی گلبافت
شرکت سازه های چوبی بادریس
مبلمان تختخوابشو سانلی
شرکت صنعتی زیبا سازان
تاریخچه فعالیت تابلو سازی جهان فرم ایرانیان
تابلو سازی جهان فرم ایرانیان از سال 1379 تاسیس گردید .
خدمات تابلو سازی جهان فرم ایرانیان
جهان فرم ایرانیان با کادری مجرب
با به کار گمردن کادری متخصص و دلسوز سعی داریم تا بهترین خدمات در خور مشتریانمان را ارائه نمائیم
تخصص: این مشخصه، شکل گیری ایده ‏های موفق در رفع نیازهای مشتریان و ارائه راهکارهای جدید به آنان را تضمین می‏ کند.
خلاقیت: هر کدام از اعضای گروه دارای خلاقیت در حیطه تخصص خود هستند. به ‏این ترتیب رویه‏ای ثابت و غیـر قابل تغییر در طراحی و اجرای پروژه ها حاکم نیست و طراحان گـروه برای هر پروژه، رویه‏ای مختص آن پروژه را در نظر خواهند گرفت.
تجربه: اعضای گروه با تکیه بر تجربه و کارآزمودگی خود، قابلیت و توانایی انجام پروژه ‏های نظارتی ، امنیتی و کنترل از راه دور درسطوح مختلف و با ابزارهای متفاوت را دارا هستند.
تابلو فلكسي مكعبي است كه شامل اسكلت فلزي، سپري و ريل مي باشد كه متعلقات خاصي دارا مي باشد. بر روي سپري، چاپ فلكس با تسمه و كليپس كشيده مي شود و بعد با ورق هاي رنگي گالوانيزه پوشش داده مي شود. عرض اين تابلو 21 سانت مي باشد، سيستم نورپردازي اين تابلو به صورتي است كه مهتابي ها با پايه سيني هاي درست شده از ورق گالوانيزه پرچ مي شوند و روي خود سيني سيم كشي مي شود و به صورت كشويي به داخل تابلو مي رود. اين تابلئ مخصوص كشور خاصي نيست و بيشتر در كشورهاي جهان سوم استفاده مي گردد. زيبايي اين تابلو بسته به سازنده و ظرافت فردي دارد و مي توان گفت ساده ترين نوع تابلو است.

محصولات جهان فرم ایرانیان
معرفي و توضيحات انواع تابلوها در شركت جهان فرم ايرانيان
تابلو فلكسي
آنچه كه به نام تابلو فلكسي در كشور ما رايج هست اساسا به يكي از روشهايي گفته مي شه كه تابلوهاي سر در مغازه ها ، تابلوهاي بزرگ تبليغاتي در بزرگراه ها يا كلا هر آنچه كه قرار بصورتي بزرگتر از حدود معمول نمايش داده بشه با ان ساخته مي شود. فلكسي كه بهتره بگيم تابلو فلكسي فيس در اينجا به سطحي اشاره مي كنه كه ما بر روي اون چاپ مي كنيم . اين سطح كلا از الياف پليمري و بصورت رول ساخته مي شه. رنگ اون سفيده و مي تونه درصدي از نور رو از خودش عبور بده. ضخامت اون هم تقريبا بالاست. اين ويژگيهاي فلكسي باعث مي شه تا اين سطح قابليت هاي خاصي داشته باشه. پليمري بودن و ضخامت بالاي اون باعث مي شه تا از استحكام نسبتا بالايي برخوردار بشه و در برابر عوامل فرسايشي خصوصا رطوبت مقاوم باشه و به راحتي پاره نشه. از طرفي چون بصورت رول تهيه مي شه مي تونه براي كارهاي طولي يا همون لارج فرمت مورد استفاده قرار بگيره . اينهم كه نور رو از خودش عبور ميده يه مزيت ديگه است چون مي شه با قرار دادن اون در يك قاب نوري فلزي از پشت به اون نور داد و جلوه نمايش اون رو بالا برد.
تابلو فلکسی همانگونه که از نام آن پیداست دارای صفحه های قابل انعطافی هستند که در حال حاضر بهترین جایگزین برای تابلوهای پلاستیک قدیمی می باشند.اینگونه تابلوها چه از لحاظ ابعاد و چه فرم دهی دارای محدودیت حداقلی می باشند و خاصیت روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ، مقاومت آنها را در مقابل نورخورشید و شرایط جوی نا مناسب بسیار افزایش داده است.این گروه تبلیغاتی مجری تابلوهای فلکسی فیس در ابعادهای بزرگ و تیراژهای بسیار بالا از قبیل ایران خودرو در سراسر کشور بوده است.
تابلو کامپوزیت و تابلوهای تبلیغاتی در نمای ساختمان تحولی جدید در نماسازی بوجود آورده است. شركت تابلوسازی جهان فرم ايرانيان از توانایی طراحی و اجرای نماسازی به این شیوه را برخوردار می باشد..تابلو فلکس فیس باتضمین کیفیت در شركت جهان فرم ايرانيان.
تابلو كامپوزيت
تابلو کامپوزیت و تابلوهای تبلیغاتی در نمای ساختمان تحولی جدید در نماسازی بوجود آورده است. شركت تابلوسازی جهان فرم ايرانيان از توانایی طراحی و اجرای نماسازی به این شیوه را برخوردار می باشد..
حروف برجسته آلومینیوم و انواع حروف برجسته خصوصا حروف چلينيوم در شركت جهان فرم ايرانيان امروز برای اولین بار در ایران توسط دستگاه تمام اتوماتیک ساخته می شود.دستگاه حروف ساز علاوه بر کیفیت بسیار بالا در امر تولید دارای سرعتی معادل با 10 برابر سرعت یک استاد کار حرفه ای در ساعت می باشد .حروف برجسته را به جهت زیبایی و وزن کم آن می توان بر روی فلکسی فیس، نمای کامپوزیت ، و... نصب نمود .نور داخل این حروف توسط led،نئون و یا SMD قابل تامین می باشد.
تابلو حروف برجسته
تابلو حروف برجسته از دیر باز مورد استفاده قرار می گرفتند وهنوزمحبوبیت خود را داراهستند ، نسل های متعددی از آن تا کنون به بازار ارائه شده است ، اما نیاز به بیشتردیده شدن و تبیلغات موثرتر موجب به تولیدتابلوهای حروف برجسته با روشنایی به عنوان راهکار جدید شدند . تابلوهای نئون پلاستیک و تابلوهای LED به عنوان دو راهکار و دو رقیب مطرح شدند اما نئون به علت مصرف زیاد ، عمر کم ، طیف نوری محدود و مصرف بالا در رقابت با LED محکوم به شکست خواهد بود مهمترین مزیت تابلوهایی با روشنایی داخلی دید مناسب در شب و جلب توجه کافی می باشد. پوشش و یا دیواره استفاده شده در حروف برجسته از این فلز می باشد، این ماده با پایه المینیوم می باشد و دارای مشخصات زیر است : زیبایی ظاهری بسیار زیاد. عدم زنگ زدی و تغییر شکل در اثر زمان. بهترین گزینه برای ساخت تابلو ساختمان های نمای آلمینیوم.
تابلو LED روان
در دنيايي که به سمت اتمام منابع انرژي طبيعي پيش مي رود استفاده بهينه از انرژي هاي موجود ، از مسائل مهم روز محسوب می شود، LED ها کم مصرف ترين منبع نوري حاضر دنيا هستند.توليد نکردن اشعه هاي مضر براي انسان خود به تنهائي ، ملاک ارزشمندي براي انتخاب نوع لامپ مصرفي مي باشد.عمر بسيار بالا ، اين محصول را به منبع نوري ايده آل ،) و مقرون به صرفه فارغ از مشکلات پرپر زدن )مانند لامپ هاي فلورسنت تبديل کرده است.طول عمر LED با کيفيت حدود 40000 ساعت مي باشد که چندين برابر لامپ هاي معمولي است.
مزایای تابلو LED :
عمر طولاني. عدم توليد حرارت . مصرف کم ( حدود یک دهم لامپهای ادیسونی ) طيف رنگي بسيار زيبا. عدم جمع گرد و غبار و خرابي هاي ناشي از گرماي زياد.
محصولات: حروف چلينيوم، حروف برجسته، حروف استيل، تابلو فلكسي، تابلو كامپوزيت، تابلو فلكسي فيس، انواع تابلو فلكسي، شركت تابلوسازي، انواع تابلو كامپوزيت، تابلو كامپوزيت، تابلو ليزري، انواع تابلو فلكسي فيس، تابلوهاي كامپوزيت، تابلوهاي فلكسي، تابلوهاي فلكسي فيس، جهان فرو، تابلوسازي، شركت هاي تابلوسازي. فکس : دفتر : 22140715 - کارخانه : 77120489


برای مشاهده تصاویر با کیفیت این آگهی کلیک کنید
عکس تصویر image تابلو سازی

دانلود رزومه کاري و نمونه کارهاي اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود ليست قيمت اين اگهي ( فاقد لينک )
دانلود کليپ اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود مقاله ي اين آگهي ( فاقد لينک )
تاريخ به روز رساني ۶ خرداد ۹۸
تاريخ انقضا ۲۴ اردیبهشت ۹۳
تعداد نمايش 1745
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar

شهر تهران

دفتر جهان فرم ایرانیان : سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج - خیابان یکم - کوچه بامداد - پلاک 4 - واحد 1 کارخانه جهان فرم ایرانیان : فلکه دوم تهرانپارس - خیابان جشنواره - خیابان امین - خیابان امیرشرقی - پلاک 212 و 219
کارخانه : 77796937 دفتر:22393688
cell_image
تابلو سازی
email_image
http://www.irangan.com/System/Adv/Cat-37/Adv-20271.aspx
135هزار تومان
تازه هاي خبر(مشاهده کامل)
قیمت ورق کامپوزیت برای دیزاین داخلی ساختمان

قیمت ورق کامپوزیت برای دیزاین داخلی ساختمان

قیمت ورق کامپوزیت برای دیزاین داخلی ساختمان چگونه می توان فهمید که هزینه و قیمت ورق کامپوزیت مناسب چقدر است؟ آیا می دانید برای برآورد قیمت و...(ادامه)

سرمایه گذاری کنید تا صاحبخانه شوید

سرمایه گذاری کنید تا صاحبخانه شوید

سرمایه گذاری در تهرانسرمایه داران عزیز ، بورس املاک تهران را از دست ندهیدتهران ....(ادامه)

فواید خرید و فروش قیر

فواید خرید و فروش قیر

فواید خرید و فروش قیر یا بهترین مرکز ...(ادامه)

بیوگرافی حسین عابدینی

بیوگرافی حسین عابدینی

حسین عابدینی زاده ی 22 آبان 1369محله نظام آباد تهران کشتی گیر و آزادکار ایرانی از مربیان منطقه 8 تهران است. وی در دوران کشتی گرفتن خو...(ادامه)

قیمت ورق کامپوزیت برای نمای ساختمان

قیمت ورق کامپوزیت برای نمای ساختمان

   چطور می توانید از قیمت ورق کامپوزیت اطلاع پیدا کنید؟ همانطور که قبلا هم توضیح دادیم برای اطلاع بیش...(ادامه)

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018 ست کردن لباس می تواند طوری باشد که هم شما را خوش تیپ...(ادامه)

نحوه ست کردن لباس مادر و دختری

نحوه ست کردن لباس مادر و دختری

نحوه ست کردن لباس مادر و دختری صحبت در مورد اینکه کودک شما چی بپوشد یکی از مهمترین مسائلی است که تا سن 8 سالگی ( بستگی به شخصیت کودک شما دارد) کمرنگ تر می شود و سپس کودک شما وارد مرحله بع...(ادامه)

7 اشتباه رایج در شستشوی صورت

7 اشتباه رایج در شستشوی صورت

7 اشتباه رایج در شستشوی صورت به نظر می رسد که شستشوی صورت کار آسانیست، درسته؟ مگر به جز مرطوب کردن، کفی کردن ...(ادامه)

نکاتی که برای خرید کیف اداری باید بدانیم؟

نکاتی که برای خرید کیف اداری باید بدانیم؟

برای بسیاری از افراد که هر روز صبح سر کار میروند کیف اداری آنها محصول مهمی است و کیف خود را بسیار دوست دارند، این کیف ها طبق طبقه بندی شغلی افراد جنس و مدل های مختلفی را در بر میگیرد. از طرفی، بنا ...(ادامه)

آخرين آگهي هاي ارسالي گروه تابلوهاي تبليغاتي
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: