محصولات شبکهnwp.تجهیزات شبکه nwp

شبکه پیما نماینده انحصاری فروش تجهیزات شبکه NWP در ایران و خاورمیانه می باشد.
محصولات NWP ساخت کشور تایوان و تحت استاندارد UL می باشد.
شبکه پیما توانسته است با بهره گیری از مجموعه ای توانمند از مهندسین و متخصصان IT و همچنین به روز بودن اطلاعات فنی, بهترین خدمات خود را در زمینه های مخابرات و فن آوری اطلاعات فراهم آورد.
یافتن برترین های دنیا از لحاظ کیفیت, طراحی و قیمت , پایبندی به تعهدات و صداقت ، از ارکان اصلی فعالیت شرکت به شمار می آید.
شبکه پیما با تکیه بر تجهیزات با کیفیت تا کنون پروژه های مختلفی را با کاربری های متفاوت پوشش داده است
محصولات شبکه NWP از ابتدا و هم اکنون در مقایسه با رقبا از کیفیت بهتر و مناسب تری برخوردار است
شبکه پیما بر اساس نیاز مشتریان و نوع کاربرد در صنایع تجهیزات موردنیاز شبکه را به شرح زیر تهیه و توزیع میکند:
• کابل شبکه NWP : CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A+(10G) UTP & FTP & SFTP
• کابل کواکسیال NWP : RG58 ,RG59
• کیستون NWP : CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A+(10G) UTP & STP
• پچ کورد : NWP CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A+ UTP & FTP 0.6,1,2,3,5 M
• فیس پلیت NWP : فیس پلیت تک پورت و دو پورت, ماژول باریک و پهن جهت نصب در ترانک
• پچ پنل شبکه NWP : CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A+ UTP&STP 16&24 PORT Loaded & Unloaded
• پچ پنل تلفنی NWP : Voice Panel 25 Port With LED
• سوکت NWP: CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A UTP & STP
• برل – کوپلر: NWP In Line Coupler & Junction Box CAT5E+ & CAT6+ UTP & STP
• کابل فیبر نوری: NWP Indoor & Outdoor - Multi Mode & Single Mode
• پچ کورد فیبر نوری: NWP SC-LC / SC-SC / LC-LC Multi Mode & Single Mode
• کانکتور و آداپتور فیبر نوری NWP : SC & LC & FC & ST - Multi Mode & Single Mode - Duplex & Simplex
• پچ پنل فیبر نوری: NWP SC & ST 12Port Duplex
• ابزار شبکه NWP: آچار پرس شبکه - آچار پانچ پچ پنل - استریپر کابل (کابل لخت کن)
• تستر شبکه : NWP آنالوگ و دیجیتال NWP

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 66728646 - 66724249 تماس حاصل فرمائید یا به سایت www.nwpco.ws مراجعه فرمائید.
آدرس نمایشگاه و فروشگاه مرکزی: خیابان جمهوری ,نرسیده به پل حافظ, پاساژ توکل ,پلاک B6


دانلود رزومه کاري و نمونه کارهاي اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود ليست قيمت اين اگهي ( فاقد لينک )
دانلود کليپ اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود مقاله ي اين آگهي ( فاقد لينک )
تاريخ به روز رساني یکشنبه, ۲۳ آذر ۹۳
تاريخ انقضا ۲۳ اسفند ۹۳
تعداد نمايش
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar

شهر تهران

خیابان جمهوری ,نرسیده به پل حافظ, پاساژ توکل ,پلاک B6
cell_image
fathizadeh
email_image
آگهي هاي ويژه گروه نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه
تازه هاي خبر(مشاهده کامل)
قیمت ورق کامپوزیت برای نمای ساختمان

قیمت ورق کامپوزیت برای نمای ساختمان

   چطور می توانید از قیمت ورق کامپوزیت اطلاع پیدا کنید؟ همانطور که قبلا هم توضیح دادیم برای اطلاع بیش...(ادامه)

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018 ست کردن لباس می تواند طوری باشد که هم شما را خوش تیپ...(ادامه)

نحوه ست کردن لباس مادر و دختری

نحوه ست کردن لباس مادر و دختری

نحوه ست کردن لباس مادر و دختری صحبت در مورد اینکه کودک شما چی بپوشد یکی از مهمترین مسائلی است که تا سن 8 سالگی ( بستگی به شخصیت کودک شما دارد) کمرنگ تر می شود و سپس کودک شما وارد مرحله بع...(ادامه)

7 اشتباه رایج در شستشوی صورت

7 اشتباه رایج در شستشوی صورت

7 اشتباه رایج در شستشوی صورت به نظر می رسد که شستشوی صورت کار آسانیست، درسته؟ مگر به جز مرطوب کردن، کفی کردن ...(ادامه)

نکاتی که برای خرید کیف اداری باید بدانیم؟

نکاتی که برای خرید کیف اداری باید بدانیم؟

برای بسیاری از افراد که هر روز صبح سر کار میروند کیف اداری آنها محصول مهمی است و کیف خود را بسیار دوست دارند، این کیف ها طبق طبقه بندی شغلی افراد جنس و مدل های مختلفی را در بر میگیرد. از طرفی، بنا ...(ادامه)

5  نکته برای پوشیدن لباس های تابستانی

5 نکته برای پوشیدن لباس های تابستانی

 5 نکته ایی که باید به آن توجه داشته باشید ...(ادامه)

13 ترفند برای شیک پوش شدن به گفته ی بزرگترین طراحان لباس

13 ترفند برای شیک پوش شدن به گفته ی بزرگترین طراحان لباس

بدون اینکه به اتاق پرو بروید بفهمید که آیا این شلوار جین مناسب و اندازه شماست یا خیر.   برای اینکه از هوشتان استفاده کنید آماده اید؟ طبق گفته ی "لورن ادل استاین" طراح لباس ...(ادامه)

10 راز بزرگ خانم های شیک پوش

10 راز بزرگ خانم های شیک پوش

10 راز بزرگ خانم های شیک پوش برنامه ریزی کنید. قطعا نمی توانید برای همه کارهای روزانه برنامه ریزی کنید، اما اجازه ندهید که شنبه صبحتان شما را غافل گیر کند. درست...(ادامه)

آخرين آگهي هاي ارسالي گروه نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه
طراحي و نصب تجهيزات شبكه ، طراحی و پشتیبانی شبکه

طراحي و نصب تجهيزات شبكه ، طراحی و پشتیبانی شبکه

طراحي و نصب تجهيزات شبكه ، طراحی و پشتیبانی شبکه طراحي و اجراي انواع شبكه هاي سيمي و بي سيم تحت دامي ...

شهر تهران

09383752492

سه شنبه

۲۸ بهمن ۹۳

تماس بگيريد
طراحی شبکه های کامپیوتری ، اجرای شبکه های کامپیوتری ، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

طراحی شبکه های کامپیوتری ، اجرای شبکه های کامپیوتری ، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

انجام خدمات شبکه های کامپیوتری توسط شرکت انوشه شبکه گستر به صورت کاملا تخصصی همراه با کارشناسانی مجر ...

شهر تهران

دوشنبه

۲۵ اسفند ۹۳

تماس بگيريد
محصولات شبکهnwp.تجهیزات شبکه nwp

محصولات شبکهnwp.تجهیزات شبکه nwp

شبکه پیما نماینده انحصاری فروش تجهیزات شبکه NWP در ایران و خاورمیانه می باشد. محصولات NWP ساخت کشور ...

شهر تهران

66728646 -

یکشنبه

۲۳ آذر ۹۳

تماس بگيريد
کالرایدی Caller ID

کالرایدی Caller ID

شرکت پردازشگران اوج سگال مفتخر است به عنوان اولین تولید کننده دستگاهای کالرآیدی در ایران و آسیا با 8 ...

شهر تهران

88942236 -

چهارشنبه

۱۹ آذر ۹۳

تماس بگيريد
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: