محصولات شبکهnwp.تجهیزات شبکه nwp

شبکه پیما نماینده انحصاری فروش تجهیزات شبکه NWP در ایران و خاورمیانه می باشد.
محصولات NWP ساخت کشور تایوان و تحت استاندارد UL می باشد.
شبکه پیما توانسته است با بهره گیری از مجموعه ای توانمند از مهندسین و متخصصان IT و همچنین به روز بودن اطلاعات فنی, بهترین خدمات خود را در زمینه های مخابرات و فن آوری اطلاعات فراهم آورد.
یافتن برترین های دنیا از لحاظ کیفیت, طراحی و قیمت , پایبندی به تعهدات و صداقت ، از ارکان اصلی فعالیت شرکت به شمار می آید.
شبکه پیما با تکیه بر تجهیزات با کیفیت تا کنون پروژه های مختلفی را با کاربری های متفاوت پوشش داده است
محصولات شبکه NWP از ابتدا و هم اکنون در مقایسه با رقبا از کیفیت بهتر و مناسب تری برخوردار است
شبکه پیما بر اساس نیاز مشتریان و نوع کاربرد در صنایع تجهیزات موردنیاز شبکه را به شرح زیر تهیه و توزیع میکند:
• کابل شبکه NWP : CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A+(10G) UTP & FTP & SFTP
• کابل کواکسیال NWP : RG58 ,RG59
• کیستون NWP : CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A+(10G) UTP & STP
• پچ کورد : NWP CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A+ UTP & FTP 0.6,1,2,3,5 M
• فیس پلیت NWP : فیس پلیت تک پورت و دو پورت, ماژول باریک و پهن جهت نصب در ترانک
• پچ پنل شبکه NWP : CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A+ UTP&STP 16&24 PORT Loaded & Unloaded
• پچ پنل تلفنی NWP : Voice Panel 25 Port With LED
• سوکت NWP: CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A UTP & STP
• برل – کوپلر: NWP In Line Coupler & Junction Box CAT5E+ & CAT6+ UTP & STP
• کابل فیبر نوری: NWP Indoor & Outdoor - Multi Mode & Single Mode
• پچ کورد فیبر نوری: NWP SC-LC / SC-SC / LC-LC Multi Mode & Single Mode
• کانکتور و آداپتور فیبر نوری NWP : SC & LC & FC & ST - Multi Mode & Single Mode - Duplex & Simplex
• پچ پنل فیبر نوری: NWP SC & ST 12Port Duplex
• ابزار شبکه NWP: آچار پرس شبکه - آچار پانچ پچ پنل - استریپر کابل (کابل لخت کن)
• تستر شبکه : NWP آنالوگ و دیجیتال NWP

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 66728646 - 66724249 تماس حاصل فرمائید یا به سایت www.nwpco.ws مراجعه فرمائید.
آدرس نمایشگاه و فروشگاه مرکزی: خیابان جمهوری ,نرسیده به پل حافظ, پاساژ توکل ,پلاک B6


دانلود رزومه کاري و نمونه کارهاي اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود ليست قيمت اين اگهي ( فاقد لينک )
دانلود کليپ اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود مقاله ي اين آگهي ( فاقد لينک )
تاريخ به روز رساني یکشنبه, ۲۳ آذر ۹۳
تاريخ انقضا ۲۳ اسفند ۹۳
تعداد نمايش
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar

شهر تهران

خیابان جمهوری ,نرسیده به پل حافظ, پاساژ توکل ,پلاک B6
cell_image
fathizadeh
email_image
آگهي هاي ويژه گروه نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه
تازه هاي خبر(مشاهده کامل)
گریتینگ میله فلزی به چه شکل است؟

گریتینگ میله فلزی به چه شکل است؟

   همانطور که حتما در سایت مشاهده نموده اید مقالات بسیاری در مورد گریتینگ و قیمت گریتینگ موجود است که به انواع گریتینگ...(ادامه)

دستگاه تولید زغال از چوب

دستگاه تولید زغال از چوب

تولید زغال از چوب موضوعی منطقی است اما وجه تمایز ...(ادامه)

کاربرد اسید دیسکلر در دیگ بخار

کاربرد اسید دیسکلر در دیگ بخار

کاربرد اسید دیسکلر در دیگ بخارمواد شیمیایی بر پایه اسید کلریدیک می باشد که به جهت رسوب زدایی سطوح تبادل حرارت موجود در تاسیسات سرمایشی و گرمایشی به کار می رود. دیسکلر معمولا در غلظت ها...(ادامه)

سیستم اعلام حریق دیتاسنتر

سیستم اعلام حریق دیتاسنتر

استفاده از سیستم اعلان و اطفای حریق در اتاق سرور (دیتاسنترها و مراکز داده کوچک) و همچنین طراحی و اجرای اصولی و استاندارد اینگونه سیستم های در اتاق های...(ادامه)

الزامات نصب لوله پوش فیت

الزامات نصب لوله پوش فیت

نصب اجزای لوله پوش فیت ساده و سریع است. لوله‌ها به‌آسانی و با اندکی فشار به داخل سوکت‌ها رانده می‌شود و آب بندی آنها توسط حلقه...(ادامه)

 بهترین مزیت فانتاکروم

بهترین مزیت فانتاکروم

یکی از بهترین مزیت های سیستم فانتاکروم این است که میتوان افکت های متنوعی را روی سطوح مختلف با زیبایی هر چه تمام تر پیاده کرد.اولین ...(ادامه)

نقش پنجره دوجداره در کاهش مصرف انرژی

نقش پنجره دوجداره در کاهش مصرف انرژی

همه کشور ها یا بهتر است بگوییم همه ی دانشمندان, به دلیل کاهش منابع انرژی و همچنین شرایط زیست محیطی, به دنبال راه هایی برای کاهش مصرف انرژی می باشند که یکی از این راهکار ها فناوری ...(ادامه)

انواع پایه مبل

انواع پایه مبل

یکی از بخش های اصلی و مهم در همه مبل ها پایه مبل آنها میباشد. پایه مبل در همه ی محصولات وجود دارد و نگه دارنده مب...(ادامه)

10 استفاده از سلفون آشپزخانه

10 استفاده از سلفون آشپزخانه

همانطور که می دانید سلفون آشپزخانه برای تازه نگه داشتن غذا بکار برده می شود، اما کاربردهای دیگری خارج از آشپز...(ادامه)

آخرين آگهي هاي ارسالي گروه نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه
طراحي و نصب تجهيزات شبكه ، طراحی و پشتیبانی شبکه

طراحي و نصب تجهيزات شبكه ، طراحی و پشتیبانی شبکه

طراحي و نصب تجهيزات شبكه ، طراحی و پشتیبانی شبکه طراحي و اجراي انواع شبكه هاي سيمي و بي سيم تحت دامي ...

شهر تهران

09383752492

سه شنبه

۲۸ بهمن ۹۳

تماس بگيريد
طراحی شبکه های کامپیوتری ، اجرای شبکه های کامپیوتری ، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

طراحی شبکه های کامپیوتری ، اجرای شبکه های کامپیوتری ، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

انجام خدمات شبکه های کامپیوتری توسط شرکت انوشه شبکه گستر به صورت کاملا تخصصی همراه با کارشناسانی مجر ...

شهر تهران

دوشنبه

۲۵ اسفند ۹۳

تماس بگيريد
محصولات شبکهnwp.تجهیزات شبکه nwp

محصولات شبکهnwp.تجهیزات شبکه nwp

شبکه پیما نماینده انحصاری فروش تجهیزات شبکه NWP در ایران و خاورمیانه می باشد. محصولات NWP ساخت کشور ...

شهر تهران

66728646 -

یکشنبه

۲۳ آذر ۹۳

تماس بگيريد
کالرایدی Caller ID

کالرایدی Caller ID

شرکت پردازشگران اوج سگال مفتخر است به عنوان اولین تولید کننده دستگاهای کالرآیدی در ایران و آسیا با 8 ...

شهر تهران

88942236 -

چهارشنبه

۱۹ آذر ۹۳

تماس بگيريد
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: