فروش کابل فیبر نوری و تجهیزات شبکه

خدمات فیبر نوری، فیوژن فیبر نوری، اجرای شبکه های فیبر نوری، مفصل بندی فیبر نوری، طراحی و تست و راه اندازی شبکه، دوربین تحت شبکه ((IP،

- تست OTDR و Power meterو فلوک

- مشاوره رایگان

- ارسال نیروی متخصص در کمترین زمان

- خدمات 24 ساعته فیبر نوری و شبکه های مسی در سراسر کشور

- بسترسازی شبکه

- سینی گذاری

- حفاری و منهول گذاری

- کابل کشی هوایی

- مفصل بندی فیبر نوری

- نصب پچ پنل فیبر نوری RACK MOUNT,WALL MOUNT

- طراحی و راه اندازی سرور روم

فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS



تجهیزات فیبر نوری:

- کابل مالتی مود و سینگل مود

- کابل فیبر نوری OutDoor

- کابل فیبر نوری Indoor

- کابل فیبر نوری In\Out

- مفصل فیبر نوری

- باکس فیبر نوری

- پچ پنل فیبر نوری

- آداپتور فیبر نوری

- پچ کورد فیبر نوری

- پیگتیل فیبر نوری

تجهیزات شبکه مسی:

- کابل شبکه Cat 7, Cat 6a, Cat 6, Cat5e

- پچ پنل ، رک

- پچ کورد و کیستون

- سوکت شبکه



برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت مراجعه فرمایید یا با مشاورین ما تماس بگیرید.

تماس سریع: 09121343523

Info@hamsooertebat.ir

www.hamsooertebat.ir




برای مشاهده تصاویر با کیفیت این آگهی کلیک کنید
عکس تصویر image فروش کابل فیبر نوری و تجهیزات شبکه

دانلود رزومه کاري و نمونه کارهاي اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود ليست قيمت اين اگهي ( فاقد لينک )
دانلود کليپ اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود مقاله ي اين آگهي ( فاقد لينک )
تاريخ به روز رساني ۱۷ آذر ۹۸
تاريخ انقضا ۲۸ دی ۹۵
تعداد نمايش
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar

شهر تهران

02188945776
cell_image
محمد قربانی
email_image
http://hamsooertebat.ir/
تازه هاي خبر(مشاهده کامل)
چطور آلومینیوم سولفات در آب آشامیدنی استفاده می شود؟

چطور آلومینیوم سولفات در آب آشامیدنی استفاده می شود؟

همانطور که می دانید سولفات آلومینیوم بسیار کاربردی است. در مطالب قبل شما را با ...(ادامه)

بررسی نکات مهم در مورد کابل شبکه outdoor

بررسی نکات مهم در مورد کابل شبکه outdoor

همانطور که می دانید کابل شبکه outdoor ، کابلی بسیار کاربردی و مفید است که برای انتقال اطلاعات و همچنین دیتا ها می توان از این کابل ها استفاده کرد. در مطالب قبلی شما را با انواع مختلف کابل شبکه outd...(ادامه)

همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

آیا می دانید سولفات آلومینیوم چه کارایی هایی دارد؟ سولفات آلومینیوم بسیار کاربردی و مفید است و می توان از آن در بسیاری از صنایع استفاده کرد. در مقالات قبل...(ادامه)

دستگاه قطعه شویی مدل TL

دستگاه قطعه شویی مدل TL

امروزه اکثر کارگاه ها و کارخانه های صنعتی جهت تولید ، بازسازی ، رنگ آمیزی انواع قطعات از دستگاه های مدرن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جهت شست و شو و آماده سازی سطوح و قطعات در مراحل مختلف فرآیند استفاده م...(ادامه)

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

همانطور که می دانید برای نگهداری از محتویات محصولات و محتویات از واشر سیل القایی استفاده می شود. واشر سیل القایی نوعی درپوش است که طی روندی خا...(ادامه)

کابل کواکسیال دیجیتال

کابل کواکسیال دیجیتال

بدون شک با مراجعه به مقالات موجود در سایت اطلاعات زیادی در مورد کابل کواکسیال و انواع آن به دست می آورید و در این مقاله می خواهیم شما را با...(ادامه)

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

آیا می دانید دستگاه قطعه شویی چه مشخصاتی دارد؟ همانطور که می دانید دستگاه قطعه شویی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های صنعتی است که برای ...(ادامه)

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

همانطور که می دانید کابل کواکسیال بسیار مفید و کاربردی است. برای ایجاد ارتباط میان رسانه ها و دیتا ها می توان از کابل کواکسیال استفاده نمود. ...(ادامه)

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

همانطور که می دانید کابل شبکه انواع بسیار گوناگونی دارد و شما باید بنا به نیازی که به کابل شبکه دا...(ادامه)

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

قبل از انجام کار با هر ماشینی آموزشهای لازم در زمینه کار با ماشین و اصول ایمنی مورد نیاز را فرا بگیرید. قبل از به کار انداختن ماشین، اهرم های تنظیم حرکات مختلف را به دقت کنترل نمایید. قاب های محافظ را...(ادامه)

آخرين آگهي هاي ارسالي گروه خدمات سخت افزاری و شبکه
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: