آشنایی با دستگاه کف تراشی و قطعه شویی

پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده است تا دستگاه های منحصر به فردی از جمله دستگاه قطعه شویی و کف تراشی تولید شود. این دستگاه محصولی از ترکیب دو دستگاه قطعه شویی و همچنین کف تراشی می باشد که از ترکیب این دو دستگاه کف تراشی و فطعه شویی به دست آمده است.در این مقاله می خواهیم شما را با فواید دستگاه کف تراشی و قطعه شویی آشنا کنیم و شما را با برخی از مهم ترین کاربرد های این دستگاه آشنا کنیم.آیا می دانید کف تراشی چیست؟در واقع هنگامی که قصد فرم دهی و شکل دهی به سازه ایی را داریم لازم است تا تمامی سطوح آن را صاف کنیم تا شکل گیری خیلی راحت و به درستی انجام گیرد. کف تراشی نام عملیاتی است که با استفاده از دستگاه های کف تراشی برای صاف کردن سطوح مختلف انجام می گیرد تا فرایند شکل دهی راحت تر انجام گیرد.کف تراشی با دستگاه های مختلفی انجام می گیرد یکی از دستگاه هایی که باعث کف تراشی می شود دستگاه فرز می باشد.دستگاه فرز هم می تواند به دو صورت عمودی و افقی عملکرد داشته باشد.
 آیا می دانید قطعه شویی چیست؟علاوه بر دستگاه کف تراشی و قطعه شویی دستگاه قطعه شویی دستگاهی است که بسیاری از قطعات موتوری از جمله قطعات موتور خودرو را شستشو می دهد. جنس قطعاتی از جمله آهن، چدن و آلومینیوم در دستگاه های قطعه شویی به خوبی تمیز می شود و از هر گونه آلودگی پاک می شود.اگر می خواهید برای شستن قطهات خودرو و موتوری در مصرف آب صرفه جویی شود بهتر است تا از ماششین آلات مخصوص از جمله دستگاه کف تراشی و قطعه شویی برای شستشوی قطعات مورد نظرتان استفاده کنید.با ترکیب دو دستگاه کف تراشی و قطعه شویی می توان از هردوی این دستگاه به حالتی بهینه و مناسب استفاده کرد و در مصرف انرژی و همچنین آب بسیار صرفه جویی نمود.
تاريخ به روز رساني پنجشنبه, ۱۱ دی ۴۸
تاریخ درحج ۱۱ دی ۴۸
نوشته شده
تعداد نمایش 15

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

اگر سوالی دارید بپرسید
avatar
captcha

خبر

همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

آیا می دانید سولفات آلومینیوم چه کارایی هایی دارد؟ سولفات آلومینیوم بسیار کاربردی و مفید است و می توان از آن در بسیاری از صنایع استفاده کرد. در مقالات قبل...(ادامه)

دستگاه قطعه شویی مدل TL

دستگاه قطعه شویی مدل TL

امروزه اکثر کارگاه ها و کارخانه های صنعتی جهت تولید ، بازسازی ، رنگ آمیزی انواع قطعات از دستگاه های مدرن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جهت شست و شو و آماده سازی سطوح و قطعات در مراحل مختلف فرآیند استفاده م...(ادامه)

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

همانطور که می دانید برای نگهداری از محتویات محصولات و محتویات از واشر سیل القایی استفاده می شود. واشر سیل القایی نوعی درپوش است که طی روندی خا...(ادامه)

کابل کواکسیال دیجیتال

کابل کواکسیال دیجیتال

بدون شک با مراجعه به مقالات موجود در سایت اطلاعات زیادی در مورد کابل کواکسیال و انواع آن به دست می آورید و در این مقاله می خواهیم شما را با...(ادامه)

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

آیا می دانید دستگاه قطعه شویی چه مشخصاتی دارد؟ همانطور که می دانید دستگاه قطعه شویی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های صنعتی است که برای ...(ادامه)

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

همانطور که می دانید کابل کواکسیال بسیار مفید و کاربردی است. برای ایجاد ارتباط میان رسانه ها و دیتا ها می توان از کابل کواکسیال استفاده نمود. ...(ادامه)

آگهی های ویژه گروه ماشین آلات صنعتی
آخرین آگهی های ارسالی گروه ماشین آلات صنعتی
ترتیب براساس
تعداد نمایش در هر صفحه: