آشنایی با دستگاه کف تراشی و قطعه شویی

پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده است تا دستگاه های منحصر به فردی از جمله دستگاه قطعه شویی و کف تراشی تولید شود. این دستگاه محصولی از ترکیب دو دستگاه قطعه شویی و همچنین کف تراشی می باشد که از ترکیب این دو دستگاه کف تراشی و فطعه شویی به دست آمده است.در این مقاله می خواهیم شما را با فواید دستگاه کف تراشی و قطعه شویی آشنا کنیم و شما را با برخی از مهم ترین کاربرد های این دستگاه آشنا کنیم.آیا می دانید کف تراشی چیست؟در واقع هنگامی که قصد فرم دهی و شکل دهی به سازه ایی را داریم لازم است تا تمامی سطوح آن را صاف کنیم تا شکل گیری خیلی راحت و به درستی انجام گیرد. کف تراشی نام عملیاتی است که با استفاده از دستگاه های کف تراشی برای صاف کردن سطوح مختلف انجام می گیرد تا فرایند شکل دهی راحت تر انجام گیرد.کف تراشی با دستگاه های مختلفی انجام می گیرد یکی از دستگاه هایی که باعث کف تراشی می شود دستگاه فرز می باشد.دستگاه فرز هم می تواند به دو صورت عمودی و افقی عملکرد داشته باشد.
 آیا می دانید قطعه شویی چیست؟علاوه بر دستگاه کف تراشی و قطعه شویی دستگاه قطعه شویی دستگاهی است که بسیاری از قطعات موتوری از جمله قطعات موتور خودرو را شستشو می دهد. جنس قطعاتی از جمله آهن، چدن و آلومینیوم در دستگاه های قطعه شویی به خوبی تمیز می شود و از هر گونه آلودگی پاک می شود.اگر می خواهید برای شستن قطهات خودرو و موتوری در مصرف آب صرفه جویی شود بهتر است تا از ماششین آلات مخصوص از جمله دستگاه کف تراشی و قطعه شویی برای شستشوی قطعات مورد نظرتان استفاده کنید.با ترکیب دو دستگاه کف تراشی و قطعه شویی می توان از هردوی این دستگاه به حالتی بهینه و مناسب استفاده کرد و در مصرف انرژی و همچنین آب بسیار صرفه جویی نمود.
تاريخ به روز رساني پنجشنبه, ۱۱ دی ۴۸
تاریخ درحج ۱۱ دی ۴۸
نوشته شده
تعداد نمایش 26

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

اگر سوالی دارید بپرسید
avatar
captcha

خبر

5 مزیت مهم اتصالات استیل جوشی

5 مزیت مهم اتصالات استیل جوشی

آیا با فواید استفاده از ...(ادامه)

چطور آلومینیوم سولفات در آب آشامیدنی استفاده می شود؟

چطور آلومینیوم سولفات در آب آشامیدنی استفاده می شود؟

همانطور که می دانید سولفات آلومینیوم بسیار کاربردی است. در مطالب قبل شما را با ...(ادامه)

بررسی نکات مهم در مورد کابل شبکه outdoor

بررسی نکات مهم در مورد کابل شبکه outdoor

همانطور که می دانید کابل شبکه outdoor ، کابلی بسیار کاربردی و مفید است که برای انتقال اطلاعات و همچنین دیتا ها می توان از این کابل ها استفاده کرد. در مطالب قبلی شما را با انواع مختلف کابل شبکه outd...(ادامه)

همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

آیا می دانید سولفات آلومینیوم چه کارایی هایی دارد؟ سولفات آلومینیوم بسیار کاربردی و مفید است و می توان از آن در بسیاری از صنایع استفاده کرد. در مقالات قبل...(ادامه)

دستگاه قطعه شویی مدل TL

دستگاه قطعه شویی مدل TL

امروزه اکثر کارگاه ها و کارخانه های صنعتی جهت تولید ، بازسازی ، رنگ آمیزی انواع قطعات از دستگاه های مدرن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جهت شست و شو و آماده سازی سطوح و قطعات در مراحل مختلف فرآیند استفاده م...(ادامه)

آگهی های ویژه گروه ماشین آلات صنعتی
آخرین آگهی های ارسالی گروه ماشین آلات صنعتی
ترتیب براساس
تعداد نمایش در هر صفحه: